Audio-Technica AT2040 یک میکروفون پادکست عالی و یک معامله مطلق است > 자유게시판

본문 바로가기
Member
Search
icon

추천 검색어

• 클로이
  • 코로듀이
  • 여아용 구두
  • Leaf Kids
  • 아동용 팬츠
  • 남아용 크록스
  • 여아용 원피스
  • 레인부츠

뉴스

Audio-Technica AT2040 یک میکروفون پادکست عالی و یک معامله مطلق است

profile_image
Josette
9시간 10분전 7 0

본문

میکروفون دینامیک جدید AT2040 از Audi-Technica وقتی صحبت از آکوستیک و ... [+] می شود، صدایی گرم تولید می کند که برای پادکست عالی است.
Audio-Technica اگر می خواهید یک پادکست یا یک کانال پخش جریانی در رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید، به یک میکروفون با کیفیت عالی نیاز دارید. مخاطبان کمتر از تصاویر بی‌نقص می‌بخشند، اما تحقیقات نشان می‌دهد که صدای ضعیف مردم را از گوش دادن به پادکست یا پخش ویدیو منصرف می‌کند. خوشبختانه، یک میکروفون خوب نیازی به هزینه گزافی ندارد و فکر می کنم با یکی از بهترین میکروفون های با ارزشی که تا به حال بررسی کرده ام مواجه شده ام.
Audio-Technica AT2040 جدید یک میکروفون پویا و بسیار خوش ساخت است که برای پخش پادکست، پخش زنده و پخش جریانی YouTube عالی است. این یکی از بهترین میکروفون های همه جانبه برای تقریبا هر شغلی است.
AT2040 یک مدل دینامیک هیپرکاردیوئید با طراحی است که به شدت تحت تأثیر میکروفون پخش حرفه ای BP40 Audio-Technica قرار گرفته است. AT2040 برای ارائه صدای حرفه ای با کیفیت بالا با ساختار تمام فلزی جامد که Audio-Technica به آن مشهور است، طراحی شده است. من قسم می خورم که حداقل دوبرابر قیمت آن باید باشد زیرا به نظر می رسد یک کیت محکم و حرفه ای است.
Audio-Technica AT2040 دارای یک پایه شوک یکپارچه است که ضربات و ارتعاشات را کاهش می دهد.
Audio-TechnicaThis AT2040 جهت دار است و از یک کپسول هیپرکاردیویید بزرگ استفاده می کند که با دقت لیزری بر صدای کاربر تمرکز می کند. برخلاف میکروفن خازنی، AT2040 مستقیماً مورد خطاب قرار می‌گیرد و از آنجایی که الگوی پیکاپ قطبی آن بسیار دقیق تعریف شده است، صداهای سرگردان مانند چرخاندن هارد کامپیوتر یا آکوستیک ضعیف اتاق را دریافت نمی‌کند.
اطلاعات بیشتر برای YOUWWE نتایج SmackDown: برندگان و نمرات در 26 ژوئیه 2024 سرنخ‌ها و پاسخ‌های کوتاه جدول کلمات متقاطع امروز NYT برای شنبه، 27 ژوئیه بدون امضا، مشکلی برای Liverpool Nether Arne Slot میکروفون‌های Dynamic انتخابی عالی هستند، زیرا صدای اتاق را به حداقل می‌رسانند. صدای گرم که برای پخش ایده آل است و نسبت به مدل های کندانسور قوی تر است. این بدان معنا نیست که میکروفون‌های خازنی بد هستند، فقط بسیار حساس هستند و می‌توانند کوچک‌ترین نویز را دریافت کنند، به علاوه در گرفتن فرکانس‌های بالاتر خوب هستند. یک میکروفون خازنی نیز برای کار کردن به منبع تغذیه فانتوم 48 ولتی نیاز دارد.
تعداد کمی از ما می توانیم یک غرفه صدای حرفه ای 3000 دلاری یا استودیوی صوتی خودمان را بپردازیم، بنابراین ویژگی های یک میکروفون پویا برای آن دسته از ما که باید پادکست خود را در خانه پخش یا ضبط کنند عالی است. خوشبختانه، AT2040 برای فیلتر کردن آکوستیک ضعیف برای ایجاد صدایی مناسب است که می‌تواند حتی اتاق‌های بزرگ با سقف‌های بلند را شبیه یک استودیوی پخش مناسب کند.
AT2040 شامل یک جلوپنجره چند مرحله ای ساخته شده از فیلتر غیر بافته شده و مش فوم است که ... [+] آن دسته از مواد منفجر کننده مزاحم را که می توانند ضبط یا پخش زنده را خراب کنند، کاهش می دهد.
Audio-Technica برای کاهش نویز یا لرزش های ناخواسته از پایه میکروفون یا بازوی بوم، AT2040 دارای یک پایه شوک یکپارچه است که ضربات و لرزش ها را کاهش می دهد. این کامل نیست، اما چندین برابر بیشتر از میکروفون‌های کندانسور معمولی که برای جدا کردن آنها از پایه خود به یک ضربه‌گیر مخصوص نیاز دارند، مؤثر است. نمی‌توانم به شما بگویم که چند بار در حال ضبط یا پخش بوده‌ام و صدایم در اثر برخورد یک تکان دست مشتاقانه به پایه میکروفون یا صدای تایپ من در حین صحبت کردنم خراب شده است، طوری که انگار یک فیل در حال قدم زدن روی من است. میز مطالعه.
علاوه بر پایه ضربه‌گیر یکپارچه، AT2040 دارای یک جلوپنجره چند مرحله‌ای ساخته شده از فیلتر غیر بافته شده و مش فوم است که مواد منفجره مزاحم را کاهش می‌دهد که می‌توانند هنگام صحبت از نزدیک با میکروفون، ضبط یا پخش زنده را خراب کنند. امکان افزودن شیشه جلو فوم به AT2040 وجود دارد، اما من فکر می‌کنم فیلتر داخلی این امکان را فراهم می‌کند که میکروفون را از نزدیک نشان دهیم تا از اثر مجاورت آن بدون کاهش وضوح یا خراب شدن صدای ضبط شده توسط صدای باد یا صدای باد استفاده شود.
همانطور که از یک میکروفون سطح حرفه ای انتظار دارید، AT2040 از یک اتصال XLR برای اتصال آن به یک رابط صوتی یا میز میکس استفاده می کند. از آنجایی که میکروفن دارای یک گیره قابل تنظیم برای اتصال AT2040 به پایه است، میکروفون را می توان به راحتی چرخاند تا به یک کابل XLR 90 درجه که رو به جلو یا عقب است، متناسب با تنظیمات شما باشد.
AT2040 دارای گیره‌ای است که می‌توان آن را شل کرد تا بتوان آن را برای قرار دادن یک کانکتور 80 درجه XLR ... [+] بچرخاند تا بتواند از هر جهت به میکروفون بیاید.
Audio-TechnicaI AT2040 را با رابط صوتی Behringer U-PHORIA UMC204HD آزمایش کرد. UMC204HD یک رابط رده بالا نیست اما برای پادکست به اندازه کافی خوب است. AT2040 به راحتی توسط رابط هدایت می شد بدون اینکه مجبور باشم سطح بهره را بالا ببرم. سطح کف میکروفون پایین است و صدا به طور قابل توجهی گرم و بخشنده است. مانند همه میکروفون‌ها، AT2040 برای هر نوع صدایی مناسب نیست، اما شرط می‌بندم که این میکروفون برای طیف وسیع‌تری از صداها نسبت به اکثر میکروفون‌های پویا مناسب باشد.
حکم: Audio-Technica AT2040 جدید عملکرد و ارزش فوق العاده ای را برای یک میکروفون ارزان قیمت با یک کپسول دینامیک هیپرکاردیوئید ارائه می دهد. حتی در اتاق هایی با مشکل ترین آکوستیک ها به خوبی کار می کند و رانندگی آسانی دارد. در صورت نیاز به ضبط پادکست در محل، کیفیت ساخت جامد می تواند زندگی در جاده را تحمل کند. ساختار مستحکم و تمام فلزی به همراه شفافیت AT2040 آن را به یک معامله مطلق تبدیل کرده است. از میان تمام میکروفون‌های پویا که اخیراً آزمایش کرده‌ام، فکر می‌کنم Audio-Technica نقطه‌ی شیرین بین عملکرد، ساخت و قیمت را نشان می‌دهد. شما به سادگی نمی توانید با این یکی اشتباه کنید.
قیمت و در دسترس بودن: Audio-Technica AT2040 از 29 جولای 2021 در دسترس خواهد بود و فقط 99 دلار / 89 پوند / 99 یورو قیمت دارد.
اطلاعات بیشتر:
مشخصات فنی:

* نوع: پویا
* الگوی قطبی (جهت): هیپرکاردیوئید
* حساسیت: -53dB
* پاسخ فرکانسی: 80 هرتز-16 کیلوهرتز
* سیمی / بی سیم: سیمی
* رابط: یکپارچه 3 پین XLR نر
* وزن: 615 گرم (21.7 اونس)
* لوازم جانبی: پایه پایه چرخشی AT8487، آداپتور رزوه ای 5/8 اینچ/27 میلی متر تا 3/8 اینچ/16 میلی متر، کیسه محافظ نرم.
Audio-Technica AT2040 چه برای ضبط پادکست و چه برای پخش زنده استفاده شود، ... [+] احتمالاً بهترین میکروفون پویا در بازار است.
Audio-Technica من را در لینکدین دنبال کنید. Set SparrowFollowingI صدای مصرف کننده، گجت ها، مک های اپل و عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. من عاشق فناوری سرگرم کننده، خلاق و سازنده هستم. من جالب ترین و خلاقانه ترین ابزارها را شکار می کنم تا بدانید چه چیزی ارزش خرید دارد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you liked this write-up and you would like to acquire a lot more information pertaining to اخبار خودرو وارداتی (PK) kindly take a look at our own web-site.

댓글목록0

등록된 댓글이 없습니다.

댓글쓰기

적용하기
자동등록방지 숫자를 순서대로 입력하세요.